facebook

Mistrzostwa Polski Sadowników
w Strzelectwie Śrutowym

Aktualności | Activ - Centrum Zaopatrzenia Sadownictwa, Belsk Duży, Warka, Coniew, Samborzec.

Zdrowy dystans... czyli o zagrożeniu koronawirusem.


Drodzy Klienci, Partnerzy,

Sytuacja nie jest jasna - to fakt, ale informacje płynące z mediów oraz plotki mogą zarażać lękiem bardziej niż sam koronawirus. Warto jednak stosować się do oficjalnych zaleceń, a do reszty złapać zdrowy dystans.

Czekają nas zmiany. Duże zmiany. Nie raz adaptowaliśmy się do zmieniających się wymagań rynku, ale nigdy dotąd nie były one tak dynamiczne.

Zajdzie potrzeba stosowania nowych rozwiązań, co początkowo może oznaczać pewien chaos, ale opanujemy go razem. Po latach wdrażania innowacyjnych rozwiązań w tej branży ze spokojem możemy Was, Drodzy Klienci zapewnić - jesteśmy na to przygotowani. Wierzymy, że w dłuższej perspektywie będzie lepiej niż było.

Już teraz, postępując zgodnie z wytycznymi właściwych służb, wdrożyliśmy szereg rozwiązań, aby jak najskuteczniej zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa podczas korzystania z naszych sklepów: stosujemy środki dezynfekujące, ograniczamy bezpośredni kontakt Klientów i Doradców w sklepach, część zamówień przyjmujemy telefonicznie, kompletujemy je zdalnie, aby skrócić czas pobytu w placówkach. Robimy też wszystko, żeby zapewnić Wam to co jest najistotniejsze w zaopatrzeniu dla ogrodnictwa - ograniczanie kosztów. Staramy się stabilizować ceny, które obecnie na rynku szaleją (często bez uzasadnienia).

Jeśli planujecie zakupy w sklepach Activ - prosimy o telefoniczne składanie zamówień lub poprzez activ.com.pl/sklep. Dla Waszej wygody skompletujemy je dla Was i umówimy się na odbiór o konkretnej godzinie.

Pomagajmy sobie nawzajem i bądźmy dla siebie życzliwi. Dwoimy się i troimy, żeby usprawniać proces obsługi w nowych warunkach. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.