facebook

Mistrzostwa Polski Sadowników
w Strzelectwie Śrutowym

Oferta | Activ - Centrum Zaopatrzenia Sadownictwa, Belsk Duży, Warka, Coniew, Samborzec.

OCHRONA ROŚLIN

 

 

Nasze sklepy oferują na bieżąco szeroki wachlarz standardowych środków ochrony roślin, jak również środków z linii produktów ekologicznych czy biologicznie aktywnych, a nasi sprzedawcy pomogą w wyborze odpowiedniego preparatu. Staramy się, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych, dostępnych na rynku preparatów i mogli w pełni z nich korzystać chroniąc swoje uprawy.

           

 

W czasach, gdy coraz większa liczba odbiorców, chce sprzedawać i spożywać zdrowe owoce i warzywa, bez pozostałości pestycydów, bardzo intensywnie rozwija się rynek tzw. produktów EKO czy BIO. Z myślą producentach, którzy chcą prowadzić świadomą produkcję ekologiczną, uruchomiliśmy programy doradztwa sadowniczego AGRO ACTIV i SEMI NATURAL, które umożliwiają prowadzenie gospodarstw w taki właśnie sposób. Nasi doradcy, w oparciu o dostępne na rynku preparaty biologiczne tworzą skuteczne programy ochrony roślin, których efektem będzie zdrowy i pożądany na lokalnych i światowych rynkach owoc bez pozostałości pestycydów.
 
 

             

 

Coraz większą popularność zyskują także co roku EM-efektywne mikroorganizmy. EM-y, to kompozycja pożytecznych mikroorganizmów o właściwościach probiotycznych i regeneracyjnych, które działają kompleksowo zarówno w glebie jak i w roślinie.  Preparaty stworzone na ich bazie, skutecznie poprawiają kondycję gleby, zabezpieczają rośliny przed infekcjami, odstraszają potencjalne szkodniki i działają regenerująco na uszkodzone tkanki. W naszej ofercie EM-Ogród, EM 5, EM- Naturalnie aktywny, EM-Bio i wiele innych.